Müftülük Haberler

Erzurum Müftülüğü Hafızlık İcazet Merasimi Yakutiye İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Hafızlık İcazet Merasimi Ulu Cami'de yapıldı.

Erzurum Müftülüğü Hafızlık İcazet Merasimi Yakutiye İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Hafızlık İcazet Merasimi Ulu Cami'de yapıldı.
Bu haber 13 Şubat 2017 - 22:35 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

Hafızlık İcazet Merasimi

10.02.2017 Cuma

Yakutiye İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Hafızlık İcazet Merasimi Ulu Cami’de yapıldı.

Yakutiye İlçe Müftülüğünün düzenlediği ve 131 Hafıza icazet verilen törene Erzurum Valisi Seyfeddin Azizoğlu, Millet Vekili Mustafa Ilıcalı ve İl Müftüsü Hasan Hüsnü Sula’nın daveti üzerine Diyanet işleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yavuz Ünal, Eski İstanbul müftüsü Prof. Dr. Rahmi Yaran, İstanbul Fatih Camii İmam Hatibi Bünyamin Topçuoğlu ve Hafız Mustafa Kızılcaoğlu  katıldı.

Mezun olmuş hafızlar, Kur’an Kursu Hocaları ve Velilerin de katıldığı programa çok sayıda vatandaş iştirak etti. Ulu Cami’de gerçekleştirilen icazet merasimi sonunda Hafızlara katılımcılar tarafından hediyeler takdim edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA