Müftülük Haberler

esenler Müftülüğü Hayırseverler Erkek Kur'an Kursu Öğrencilerimizin Başarılarıesenler Müftülüğü Hayırseverler Erkek Kur'an Kursu Öğrencilerimizin Başarıları
Bu haber 03 Şubat 2017 - 2:01 'de eklendi

Hayırseverler Erkek Kur'an Kursu Öğrencilerimizin Başarıları

Hayırseverler Erkek Yatılı Kur’an Kursumuzdaki kıymetli öğrencilerimiz büyük bir başarıya imza attılar. Kuran kursumuzda hem hafızlık eğitimini sürdüren hem de okul hayatına devam eden öğrencilerimiz ilk dönem eğitim-öğretimde 5. Sınıflar arasında derece yaparak hafızlık ve örgün okul hayatının bir arada sürdürülebilirliğinin en güzel örnekleri oldular.

İlçe Müftümüz Halil ŞEKERCİ hocamızda, 5. Sınıflar arasında 1. olan Selman DEVİM, 2. olan Halit ÇEVİK ve 4. olan Abdussamed ERBAY’ı makamında kabul ederek, başarılarından ötürü tebrik edip, eğitim-öğretim hayatları boyunca muvaffakiyetler diledi.

Ayrıca mezkur Kursumuzda yatılı olarak eğitim gören diğer 100 öğrencimizden 90’ının Takdir Belgesi, 10’unun da Teşekkür Belgesi alması takdire şayandır. Bu başarıyı elde eden öğrencilerimizi tebrik eder, başta Kurs Müdürümüz Metin ÇEMÇEM ve diğer görevli Kuran Kursu Hocalarımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA