Müftülük Haberler

Eskişehir Müftülüğü Din Görevlilerinden İl Müftüsüne ZiyaretEskişehir Müftülüğü Din Görevlilerinden İl Müftüsüne Ziyaret
Bu haber 09 Şubat 2017 - 3:08 'de eklendi

Din Görevlilerinden İl Müftüsüne Ziyaret

Çarşı Camii İmam Hatibi Neşet KAPLAN, Hacı Havva Camii Baş İmam Hatibi Ferruh ŞEN , Yalaman Camii İmam Hatibi Mustafa Doğan, Gümülcine Cami İmam Hatibi Mehmet Salih TOPAL İl Müftümüz Bekir GEREK’i ziyaret ederek hayırlı olsun duasında bulundular. Eskişehir’de köklü bir hafızlık geleneği olduğunu belirterek şehirdeki din hizmetleri hakkında bilgi verdiler. İl Müftüsü  Bekir GEREK’te din hizmetlerinin Diyanet hizmetleri arasında önemli bir yer tuttuğunu ve hafızlık eğitiminin çok önemli olduğunu vurgulayarak bu konulara önem verileceğini belirtti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA