Müftülük Haberler

Eskişehir Müftülüğü İL MÜFTÜ VEKİLİ DİLAVER ŞAHİN ALPU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ PERSONEL TOPLANTISINA KATILARAK KONFERANS VERDİ

Eskişehir Müftülüğü İL MÜFTÜ VEKİLİ DİLAVER ŞAHİN ALPU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ PERSONEL TOPLANTISINA KATILARAK KONFERANS VERDİ
Bu haber 26 Ocak 2017 - 18:56 'de eklendi

İL MÜFTÜ VEKİLİ DİLAVER ŞAHİN ALPU İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ PERSONEL TOPLANTISINA KATILARAK KONFERANS VERDİ

 

İl müftü vekili Dilaver ŞAHİN 19.01.2017 perşembe günü Alpu İlçe Müftülüğü aylık personel toplantısına katılarak ”Göreve ilk atanan Din Görevlilerinin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar” konulu konferans verdi.

İl Müftü Vekili yaptığı konuşmada Din görevlisinin Kur’an-ı Kerimi ve peygamberimizin hadislerini çokça okuması anlaması ve öncelikle kendi hayatına tatbik etmesi gerektiğini söyledi. Gittiği yere uyum sağlaması, insanları tanıması gerektiğini, görevinde peygamberimizin hayatını tatbik etmesi gerektiği,gençlere özel ilgi göstermesi gerektiği, mesleklerini severek yapmaları ve peygamberimizin varisleri oldukları bilinciyle görevlerini ifa etmeleri vb. hususlara önem vermeleri gerektiğini söyledi.

Konferans sonunda din görevlileri konferanstan duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA