Müftülük Haberler

Eskişehir Müftülüğü İl Müftümüz Bekir GEREK İlçe Müftüleri İle Toplantıda Buluştu

Eskişehir Müftülüğü İl Müftümüz Bekir GEREK İlçe Müftüleri İle Toplantıda Buluştu
Bu haber 17 Şubat 2017 - 17:10 'de eklendi

İl Müftümüz Bekir GEREK İlçe Müftüleri İle Toplantıda Buluştu

      İl Müftümüz Bekir GEREK İlçe Müftüleri ile ilk toplantısın gerçekleştirdi. Toplantıda gündeme dair konular değerlendirildi. Hizmet prensipleri üzerinde duruldu. İlçe Müftüleri ise yeni atanan İl Müftümüz Bekir GEREK’e hayırlı olsun duasında bulunarak başarı dilediler.

       İl Müftüsü Bekir GEREK İlçe Müftülerine yapmış olduğu konuşmada Diyanet hizmetlerinin herkesi kucaklayan ulvi bir din hizmeti olduğunu vurguladı. Mevzuat çerçevesinde hizmetlerin yürütülmesini, gönüllülüğe ve fedakarlığa önem verilmesini, adalete ve ehliyete dikkat edilmesini, kapılarının herkese açık olmasını ve hizmetlerin başta din görevlileri olmak üzere koordineli yürütülmesini istedi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA