Müftülük Haberler

Giresun Müftülüğü Müftülüğümüzden Mahremiyet EğitimiGiresun Müftülüğü Müftülüğümüzden Mahremiyet Eğitimi
Bu haber 12 Ocak 2017 - 4:24 'de eklendi

Müftülüğümüzden Mahremiyet Eğitimi

15 Temmuz Şehitler 04-06 yaş Kur’an Kursunda eğitim gören öğrenci velilerine yönelik “Mahremiyet Eğitimi” düzenlendi.

Giresun Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Yıllık faaliyet programı çerçevesinde Çıtlakkale 15 Temmuz Şehitler 04-06 yaş Kur’an Kursu Öğrenci velilerine yönelik gerçekleştirilen eğitimde Kur’an Kursu yöneticisi ve Aile Bürosu temsilcisi Güler AYDINOĞLU’nun organize ettiği programda Büro koordinatörü Uzman Vaiz Gülay AYAR velilere “Çocuklarda Mahremiyet Eğitimi” konulu bir sunum yaptı.

Bu programlar çalışma planı doğrultusunda Giresun Müftülüğü “Aile ve Dini Rehberlik Bürosu” tarafından her ay farklı bir konuyla gerçekleştirilmeye devam edecek.

Giresun Müftülüğü

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA