Müftülük Haberler

Giresun Müftülüğü Umreciler Kutsal Topraklara UğurlandıGiresun Müftülüğü Umreciler Kutsal Topraklara Uğurlandı
Bu haber 26 Ocak 2017 - 10:22 'de eklendi

Umreciler Kutsal Topraklara Uğurlandı

Yarıyıl servisli Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile Giresun 2 grup, Ordu 3 grup toplamda 186 kişi 24 Ocak 2017 tarihinde Ordu-Giresun Havalimanından 14:25 uçağı ile Medineye uğurlandılar.

Umre grubunun Kutsal topraklara hareketinden önce kafile Başkanı Giresun Müftülüğü eski Müftü Yardımcısı ve Antalya Kumluca İlçe Müftüsü Hacı KAHRAMAN, grup Din Görevlileri Ali Mutlu ve Şenol ÇELİK’in de katılımıyla Umreye gidecek Vatandaşlarımız için Giresun Otogarında uğurlama programı düzenlendi.

Programa İl Müftü Yardımcısı Yusuf GENÇ, Giresun İl Vaizi Muhammet SALMAN, Giresun Müftülüğü Personelleri, Din Görevlileri, Umreciler ve Umreci yakınları katıldı.

Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başlayan program Giresun İl Müftü Yardımcısı Yusuf GENÇ’in günün anlam ve önemine binaen yapmış olduğu açılış konuşması ve İl Vaizi Muhammet SALMAN’ın yapmış olduğu dua ile sona erdi.

Umreye giden bu grubumuzun 04 Şubat 2017 tarihinde Cidde’den kalkacak 19:45 uçağı ile Türkiye’ye dönmesi planlanmaktadır.

Giresun Müftülüğü 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA