Müftülük Haberler

Gümüşhane Müftülüğü Ahmet Ziyauddin Yatılı Kız Kur’an Kursunda Yangın Söndürme TatbikatıGümüşhane Müftülüğü Ahmet Ziyauddin Yatılı Kız Kur’an Kursunda Yangın Söndürme Tatbikatı
Bu haber 19 Ocak 2017 - 11:23 'de eklendi

Ahmet Ziyauddin Yatılı Kız Kur’an Kursunda Yangın Söndürme Tatbikatı

Ahmet Ziyauddin Yatılı Kız Kur’an Kursunda Yangın Söndürme Tatbikatı

      Ahmet Ziyauddin Yatılı Kız Kur’an Kursunda 18/01/2016 Çarşamba günü “Yangında İlk Müdahale ve Yapılması Gerekenler” konusunda Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından bilgilendirme ve yangın söndürme tatbikatı yapıldı.

      Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürü Muzaffer PEZÜK’ün yangın konusundaki sunumunun ardından Kur’an kursunun bahçesinde yangın söndürme tatbikatı gerçekleştirildi.

      Programa İl Müftümüz Ercan AKSU, İl Müftü Yardımcımız Hüseyin HACIFETTAHOĞLU, Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Bünyamin KAYA, Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürü Muzaffer PEZÜK ve İtfaiye Personeli, Ahmet Ziyauddin Yatılı Kız Kur’an Kursu Öğreticileri ve Öğrencileri katıldı.

      Yangın söndürme tatbikatının ardından İl Müftümüz Ercan AKSU, Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürü Muzaffer PEZÜK ve İtfaiye personeline teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA