Müftülük Haberler

Hatay Müftülüğü 2017 ŞUBAT-2 UMRE SEMİNERİ

Hatay Müftülüğü 2017 ŞUBAT-2 UMRE SEMİNERİ
Bu haber 11 Şubat 2017 - 1:55 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.

2017 ŞUBAT-2 UMRE SEMİNERİ

Başkanlığımız organizasyonu ile 2016-2017 Umre Sezonunda umreye gidecek olan vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve yapacakları umre ibadetine hazır hale getirmek amacıyla İl Müftülüğümüz tarafından belirlenen program çerçevesinde Umre yolcusu kaydı bulunan tüm ilçelerimizde seminer programları düzenlenmektedir.

İl Müftülüğümüz tarafından düzenlenen 2017 Şubat-2 Seminerinde dersler; başta Sayın İl Müftümüz Hamdi KAVİLLİOĞLU olmak üzere, İl Müftü Yardımcısı Cafer EROL, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Fahri UÇAK ile Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Mehmet YOLCU tarafından verilecektir. 

Bu çerçevede Antakya İlçemiz Müftülük Sitesi Okumuş Camii’nde düzenlenen seminer programı 13-14 Şubat 2017 tarihleri arasında Saat: 09.00’da başlayacaktır.

Başkanlığımızca düzenlenen turlara kayıt olan Umre Yolcularımız için düzenlenen seminerimiz, gerek bu dönemde umreye gidecek vatandaşlarımıza gerekse umre konusunda bilgi sahibi olmayı ya da merak ettikleri konuları öğrenmeyi arzu eden tüm halkımıza açık olarak gerçekleştirilecektir.

Başta görevlilerimiz tarafından telefonla aranıp bilgilendirilmiş olan Umre Yolcularımız ve yakınları olmak üzere tüm vatandaşlarımızı seminerimize davet eder, Umreye gitmeyi arzu eden vatandaşlarımıza; umre kayıtlarımızın devam etmekte olduğunu hatırlatırız.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA