Müftülük Haberler

Hatay Müftülüğü OCAK 2017 UMRE SEMİNERİ

Hatay Müftülüğü OCAK 2017 UMRE SEMİNERİ
Bu haber 13 Ocak 2017 - 20:00 'de eklendi ve 355 kez görüntülendi.

OCAK 2017 UMRE SEMİNERİ

Başkanlığımız organizasyonu ile 2016-2017 Umre Sezonunda umreye gidecek olan vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve yapacakları umre ibadetine hazır hale getirmek amacıyla İl Müftülüğümüz tarafından belirlenen program çerçevesinde Umre yolcusu kaydı bulunan tüm ilçelerimizde seminer programları düzenlenmektedir.

İl Müftülüğümüz tarafından düzenlenen Ocak 2017 Seminerinde dersler; başta Sayın İl Müftümüz Hamdi KAVİLLİOĞLU olmak üzere, İl Müftü Yardımcısı Mehmet Emin OKUYUCU, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Fahri UÇAK ile Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Mehmet YOLCU tarafından verilecektir. 

Bu çerçevede Antakya İlçemiz TOKİ Camii’nde düzenlenen seminer programı 14-15 Ocak 2017 tarihleri arasında Saat: 08.30’da başlayacaktır.

Başkanlığımızca düzenlenen turlara kayıt olan Umre Yolcularımız için düzenlenen seminerimiz, gerek bu dönemde umreye gidecek vatandaşlarımıza gerekse umre konusunda bilgi sahibi olmayı ya da merak ettikleri konuları öğrenmeyi arzu eden tüm halkımıza açık olarak gerçekleştirilecektir.

Başta görevlilerimiz tarafından telefonla aranıp bilgilendirilmiş olan Umre Yolcularımız ve yakınları olmak üzere tüm vatandaşlarımızı seminerimize davet eder, Umreye gitmeyi arzu eden vatandaşlarımıza; umre kayıtlarımızın devam etmekte olduğunu hatırlatırız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA