Müftülük Haberler

Isparta Müftülüğü 4-6 YAŞ KURAN KURSLARIMIZDAKİ ÖĞRENCİ VELİLERİNE YÖNELİK SEMİNERLERİMİZ BAŞLADIIsparta Müftülüğü 4-6 YAŞ KURAN KURSLARIMIZDAKİ ÖĞRENCİ VELİLERİNE YÖNELİK SEMİNERLERİMİZ BAŞLADI
Bu haber 28 Ocak 2017 - 0:02 'de eklendi

4-6 YAŞ KURAN KURSLARIMIZDAKİ ÖĞRENCİ VELİLERİNE YÖNELİK SEMİNERLERİMİZ BAŞLADI

Isparta İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından 4-6 yaş Kur’an Kurslarında eğitim görmekte olan öğrencilerimizin velilerine yönelik değerler eğitimi programı başladı. Bedir 4-6 yaş Kur’an Kursu, Mehmet Özkan 4-6 yaş Kur’an Kursu, Hz. Ömer 4-6 yaş Kur’an Kursu, Neriman Armağan 4-6 yaş Kur’an Kurslarında düzenlenen programda İl Vaizlerimiz tarafından seminerler verildi. Seminerlerimiz başkanlığımızın plan ve program çerçevesinde uygulanmaya devam edecektir.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA