Müftülük Haberler

Isparta Müftülüğü ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD PROGRAMIIsparta Müftülüğü ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD PROGRAMI
Bu haber 25 Ocak 2017 - 0:08 'de eklendi

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİD PROGRAMI

Ülkemizin birliği, dirliği ve beraberliği için en değerli varlıkları olan canlarını feda ederek şehit düşen polis, asker ve vatandaşlarımızın ruhlarını şad, hatıralarını yad etmek ve geride bıraktıkları yakınlarına karşı görevlerimizi yerine getirerek toplumda duyarlılığı artırmak amacıyla 20/01/2017 tarihinde Ulu Camiinde Cuma namazı öncesi Mevlid-i Şerif programı icra edildi.

Program Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. İlahiler ve Mevlitlerle devam eden program İl Müftümüz Galip AKIN’ ın Vatan sevgisi, İstiklal, Şehitlik ve Gazilik konularında duyarlılık üzerine yaptığı Vaaz, Hatim ve Mevlid Duaları ile sona erdi.

Cuma Namazının ardından cami cemaatine ve mevlide katılan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA