Müftülük Haberler

Karabük Müftülüğü ÖĞRENCİLER UMRE YOLUNDAKarabük Müftülüğü ÖĞRENCİLER UMRE YOLUNDA
Bu haber 17 Ocak 2017 - 15:52 'de eklendi

ÖĞRENCİLER UMRE YOLUNDA

Diyanet İşleri Başkanlığınca Öğrenci-Öğretmen ve Veliler için organize edilen Sömestre Tatili umre programı çerçevesinde Karabük’ten 80 kişi umreye gidiyor. İl Müftüsü Halil BEKTAŞ, umreciler için hazırlayıcı seminerler yapıldığını ve 12 gün süreli organizede umrecilerin önce Medine-i Münevvere’ye gideceklerini belirtti. Umreciler Medine’de kaldıkları süre içinde burada bulunan Mescid-i Nebi’yi ve diğer mübarek mekânları ziyaret ettikten sonra Mekke’ye geçecekler. Mekke’de umre ibadetini yapıp, mukaddes mekânları ziyaret edecekler. 

Umreciler 19 Ocak 2017 Perşembe günü saat 21.00 de İl Müftülüğü önünde yapılacak uğurlama programıyla mukaddes topraklara uğurlanacaklar. 31 Ocak 2017 Salı günü ise Ankara Esenboğa Havalimanına dönecekler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA