Müftülük Haberler

Kayseri Müftülüğü OCAK AYI İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI YAPILDIKayseri Müftülüğü OCAK AYI İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Bu haber 26 Ocak 2017 - 5:19 'de eklendi

OCAK AYI İLÇE MÜFTÜLERİ TOPLANTISI YAPILDI

Mutat olarak her ay yapılan İlçe Müftüleri toplantısı 23.01.2017 Pazartesi günü saat 09.00’da İl Müftümüz Doç. Dr. Şahin Güven’in başkanlığında İl Müftülüğü’nde yapıldı.

 

Toplantıda, Hac Görevlendirme Teklifleri, Hac Kayıtları ve Güncellemeleri, Görevli Müracaatları, Camilerde Gençlik Kollarının Oluşturulması, Din Gönüllülerinin Alan Bilgilerini Geliştirme Grupları, Etkili Konuşma ve Hitabet Eğitimi, Proje İmam Hatiplerde Görevlendirilen Personelin Durumu ve gündemdeki diğer konular görüşüldü.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA