Müftülük Haberler

Kilis Müftülüğü İlim Yayma Cemiyeti Kilis Şubesinden İl Müftülüğüne ZiyaretKilis Müftülüğü İlim Yayma Cemiyeti Kilis Şubesinden İl Müftülüğüne Ziyaret
Bu haber 21 Ocak 2017 - 0:19 'de eklendi

İlim Yayma Cemiyeti Kilis Şubesinden İl Müftülüğüne Ziyaret İlim Yayma Cemiyeti Kilis Şubesi, İl Müftüsü Mahmut Karatepe’yi makamında ziyaret ettiler.

İl Müftüsü Mahmut KARATEPE, Kilis’te yürütülen dini hizmetlerin yanı sıra Suriye’li misafirlere yönelik maddi ve manevi yardımların koordinasyonu noktasında da yoğun çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek Müftülük faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

İl Müftüsü Mahmut KARATEPE, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlere teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA