Müftülük Haberler

Kilis Müftülüğü “Kur’an’da Aile” Konulu Konferans

Kilis Müftülüğü “Kur’an’da Aile” Konulu Konferans
Bu haber 14 Ocak 2017 - 6:20 'de eklendi

“Kur’an’da Aile” Konulu Konferans

Kilis Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından Müftülük Konferans Salonunda “Kur’an’da Aile” konulu konferans düzenlendi.

İl Müftü Yardımcısı Dr. M. Mübarek ÇELİK tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından Kilis 7 Aralık Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halil ALDEMİR;  Aile içindeki çatışma nedenlerine değinerek İnsanın tabiatı gereği ve toplumsal bir varlık olma özelliğinden dolayı aile içindeki çatışmaların kaçınılmaz olduğuna, bu çatışmanın ortadan kaldırılmasının mümkün olmayacağı bu yüzden de çatışmanın yönetilmesi gerektiğine değindi.

Peygamber Efendimiz’in (s.a.v)  hayatından örneklerle devam eden program hanımlar tarafından ilgi ile takip edildi.

Program İl Müftü Yardımcısı Dr. M. Mübarek ÇELİK’in, Kilis 7 Aralık Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Halil ALDEMİR’ çiçek takdim etmesiyle sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA