Müftülük Haberler

Kırıkkale Müftülüğü İl Müftüsü Bekir GEREK 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü KutladıKırıkkale Müftülüğü İl Müftüsü Bekir GEREK 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Bu haber 12 Ocak 2017 - 1:38 'de eklendi

İl Müftüsü Bekir GEREK 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

İL MÜFTÜSÜ BEKİR GEREK 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

İl Müftüsü Bekir GEREK çalışan gazetecilerin çok önemli görevler üstlendiğini, kamuoyunu aydınlattığını ve önemli bir denetim mekanizması oluşturduğunu vurgulayarak 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bütün çalışan gazetecilerin gününü kutladı. İl Müftüsü Bekir GEREK, Kırıkkale’de yaklaşık 6 yıl görev yaptığını, bu zaman içerisinde çalışan gazetecilerle çok güzel diyaloglarının olduğunu ve müftülük hizmetlerini çalışan gazeteciler vasıtasıyla kamuoyu ile paylaşılmasında en önemli desteği gördüğünü belirterek bütün çalışan gazetecilere teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA