Müftülük Haberler

Kırıkkale Müftülüğü İL MÜFTÜSÜ ŞAHİN YILDIRIM’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kırıkkale Müftülüğü İL MÜFTÜSÜ ŞAHİN YILDIRIM’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bu haber 28 Ocak 2017 - 8:53 'de eklendi ve 615 kez görüntülendi.

İL MÜFTÜSÜ ŞAHİN YILDIRIM’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Aile ve Sosyal Politikalar Genel Müdürlüğü Toplum Hizmetleri Daire Başkanı Hayrullah KÖKEN, Kırıkkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hatice UĞURLU,  Kırıkkale İl Müftüsü olarak atanan Şahin YILDIRIM’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kırıkkale İl Müftüsü Şahin YILDIRIM’ın makamında gerçekleştirilen ziyarette öncelikle hayırlı olsun temennisi iletildi. Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı arasındaki protokol ve kurumlar arasında yapılan işbirliği konuşuldu.

Ziyaretin sonunda İl Müftüsü Şahin YILDIRIM ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA