Müftülük Haberler

Kırklareli Müftülüğü 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri

Kırklareli Müftülüğü 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri
Bu haber 03 Şubat 2017 - 18:11 'de eklendi

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri

       Kırklareli İl Özel İdaresi tarafından, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına ‘’Darbeye Direnen Cesur Yürekler’’ adlı program tertip edildi.Programın sunumunu Şair Hasan SAKA gerçekleştirdi.
       Program Kırklareli İl Müftümüz Hüseyin DEMİRTAŞ’ın Kur’an-ı Kerim Tivaletiyle başladı.Okunan Kur’an-ı Kerim ardından saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile devam etti.Programın açılış konuşmasını Kırklareli İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziya ESER yaptı.Konuşmasında; ‘’Aziz milletimiz şehitler verdi, gazilerimiz oldu.Ama şanlı bayrağımızı göklerden indirtmedi, ezanlarımızı susturtmadı, vatanımızı böldürtmedi. Tek Bayrak, Tek Vatan ve Tek Devlet olarak ilelebet payidar kalmaya azmettiğini dosta, düşmana bir defa daha gösterdi.Kahraman şehitlerimizi rahmetle yad ediyoruz, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. 15 Temmuz Hain Darbe girişimini unutmuyoruz, unutturmuyoruz. Uyanık oluyoruz, azimle, feraset ve feragatla Tek Vatan için, Tek Millet için, Tek Devlet için çalışmaya devam ediyoruz.’’ dedi. Yapılan konuşmanın ardından Alââddin İkican tarafından ‘’15 Temmuz’’ adlı şiir okundu.Video gösterimi ile devam eden program, resim sergisinin gezimi ile son buldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA