Müftülük Haberler

Kırklareli Müftülüğü Gazi İçin Mevlid Okundu

Kırklareli Müftülüğü Gazi İçin Mevlid Okundu
Bu haber 13 Şubat 2017 - 23:13 'de eklendi

Gazi İçin Mevlid Okundu

Fırat Kalkanı harekatında DEAŞ’ın gerçekleştirmiş olduğu intihar saldırısı sonucunda El-Bab da yaralanan Komando Piyade Uzman Çavuş Sezer ÖZDERE’nin ailesi tarafından 12.02.2017 Pazar günü öğle namazından sonra Eriklice köyünceki evinde mevlit okutuldu. Mevlide Kırklareli İl Müftüsü Hüseyin DEMİRTAŞ , İl Müftü Yardımcıları Mustafa KORKMAZ ve Adnan BIYIK , Murakıp Harun NAMLI , Eriklice Köy İmam-hatibi Bilal GÖÇEN , Toki Camii İmam-hatibi Remzi AYNA , Müftülük VHKİ görevlisi Yavuz ESER ve gazi yakınları katıldı.

       İl Müftümüz Hüseyin DEMİRTAŞ’ın şehit ve gaziliğin önemi ile ilgili yaptığı konuşmadan sonra yasin-i şerif okundu.Ardından mevlid-i şerif okundu ve il Müftümüzün yaptığı dua ile mevlid programı son buldu.

      İl Müftümüz gazi Sezer ÖZDERE’nin sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Gazi Sezer ÖZDERE ve ailesi Müftümüz Hüseyin DEMİRTAŞ’a ve beraberindeki müftülük personeline teşekkür etti.

     İl Müftümüz Hüseyin DEMİRTAŞ mevlitten önce ve sonra köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet etti.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA