Müftülük Haberler

Kırşehir Müftülüğü DİYANET 'TEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL UMRE TURLARI…!

Kırşehir Müftülüğü DİYANET 'TEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL UMRE TURLARI…!
Bu haber 03 Şubat 2017 - 3:00 'de eklendi

DİYANET 'TEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL UMRE TURLARI…!  

 İndirimli Peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile….!!!

​2017 yılı için, Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından üniversite öğrencilerine özel umre programlarıdüzenlenmiştir. 25 Yaşını doldurmamış üniversite öğrencilerimizden dileyenler bu turlara kayıt yaptırabilir. Tur tarihleri ve detayları hakkında bilgi Müftülüklerden alınabilir…

Umre ibadetinin yanısıra ilahiyat ve İslami ilimler fakültelerinde okuyanlar başta olmak üzere üniversite öğrencilerinin bilgi, görgü, tecrübe, dini duygu ve motivasyonlarının artırılmasına katkıda bulunmak amacıyla,öğretim elemanlarının rehberliğinde Başkanlığımızca aşağıdaki esaslar çerçevesinde özel umre turları düzenlenecektir.

1- Turlar Ek-1 listedeki programa göre 6 veya 7 gün süreli olacaktır.

2- Bu turlardan yararlanabilmek için üniversite öğrencisi olup 25 yaşını doldurmamış ve Türk Hava Yolları miles&smiles üyesi olmak şartı aranacaktır.

3- 40 kişilik her bir grup için 1 (bir) sorumlu öğretim elemanı götürülecektir.

4- Mekke’de kalış süresi turlara göre 4-5 gün, Medine de ise 2 gün olacaktır.

5- Konaklama 3 kişilik odalarda olup Mekke’de otellerden Kabe’ye ulaşım servislerle sağlanacaktır. Medine de ise oteller Mescid-i Nebeviye yürüme mesafesindedir.

6- Ücretler 3 kişilik odada kişi başı 2.250 TL dir.

7- Her turda kontenjan 80 kişi ile sınırlıdır. Kayıt yapılan turlarda yolcu sayısının yeterli olmaması durumunda bir sonraki tura aktarılabilecek veya tur iptal edilebilecektir.

8- Suudi Arabistan’a uçuşlar İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanlarından gerçekleştirilecektir. Söz konusu havalimanlarına Türk Hava Yolları ve Anadolujet uçuşlarının olduğu noktalardan ücretsiz iç hat bağlantısı verilecektir.

9- Müracaat ve kayıtla ilgili işlemler RESİMLER’de belirtilmiştir.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA