Müftülük Haberler

Kocaeli Müftülüğü Umrecilerimize Seminer Düzenledi



Kocaeli Müftülüğü Umrecilerimize Seminer Düzenledi
Bu haber 10 Şubat 2017 - 11:07 'de eklendi

Umrecilerimize Seminer Düzenledi

İl Müftülüğümüz tarafından kutsal topraklara gidecek olan umreciler için seminer düzenlendi.
 
İzmit İlçesi Fevziye Camii’nde düzenlenen eğitim seminerinde İl Müftü Yardımcısı İlyas ÖZTEL, Hac ve Umre Hizmetleri Müdürü Muhammed Erkuş, kafile başkanları, din görevlileri ve umreciler hazır bulundu.

Umre bilgilendirme seminerine katılan  İl Müftü Yardımcısı İlyas ÖZTEL, umrecilerimize kutsal topraklarda yapacakları görevler konusunda önemli bilgiler verdi ve hayırlı yolculuklar diledi.

Hac ve Umre Şube Müdürü Muhammet Erkuş tarafından da umre bilinci, umrenin hikmeti ve sembollerinin anlamı konuları ile umrede yapılacak görevlerle ilgili bilgiler verilerek ihrama girme, tavaf ve say uygulamalı olarak gösterildi.

Semineri ilgi ilen takip eden umrecilerimiz, umreye gidecek olmanın heyecanını burada yaşamaya başladıklarını ifade ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA