Müftülük Haberler

Kütahya Müftülüğü AFAD Tarafından Din Görevlilerine Seminer DüzenlendiKütahya Müftülüğü AFAD Tarafından Din Görevlilerine Seminer Düzenlendi
Bu haber 10 Şubat 2017 - 5:04 'de eklendi

AFAD Tarafından Din Görevlilerine Seminer Düzenlendi

Kütahya İl Müftülüğü, Kütahya İl Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Kızılay İl Müdürlüğü ile ortaklaşa “Din Görevlilerinin Olağanüstü Hallerde Manevi Destek Becerilerinin Geliştirilmesi” konulu seminer düzenlendi.

Kütahya İl Müftülüğü toplantı salonunda yapılan seminer, Kızılay Kütahya Şube yetkilisi Mehmet TÜRK ve Kızılay ilkyardım Eğitmeni Muhammed Abdül Aziz ÖZBAY tarafından verildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA