Müftülük Haberler

Kütahya Müftülüğü Müftü Hüseyin HAZIRLAR Vali Ahmet Hamdi NAYİR' i Ziyaret Etti

Kütahya Müftülüğü Müftü Hüseyin HAZIRLAR Vali Ahmet Hamdi NAYİR' i Ziyaret Etti
Bu haber 22 Ocak 2017 - 4:25 'de eklendi

Müftü Hüseyin HAZIRLAR Vali Ahmet Hamdi NAYİR' i Ziyaret Etti

Diyanet İşleri Başkanlığı İrşat Hizmetleri Daire Başkanlığı görevini yürütürken İl Müftüleri Kararnamesi ile Kütahya İl Müftülüğü’ ne atanan ve bugün görevine başlayan Hüseyin HAZIRLAR ilk ziyaretini Vali Ahmet Hamdi NAYİR’ e gerçekleştirdi. 

Faaliyetler hakkında bilgiler alan Vali Ahmet Hamdi NAYİR, Hüseyin HAZIRLAR’ a yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi. 

Öte yandan aynı gün içerisinde İl Müftüsü Hüseyin HAZIRLAR’ a hayırlı olsun ziyareti için gelen Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürü Doç. Dr. Yaşar YİĞİT, Diyanet İşleri Başkanlığı Cami Hizmetleri Daire Başkanı Selahattin ÇELEBİ, Diyanet İşleri Başkanlığı Sosyal ve Kültürel Din Hizmetleri Daire Başkanı Abdurrahman HAN da Vali Ahmet Hamdi NAYİR’ e nezaket ziyaretinde bulundu.

Vali NAYİR’ in makamındaki ziyarette göreve yeni başlayan İl Müftüsü Hüseyin HAZIRLAR ile İl Müftü Yardımcısı Veysel KÜKREK de hazır bulundu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi NAYİR heyete teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA