Müftülük Haberler

Kütahya Müftülüğü Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail PALAKOĞLU Müftülüğümüzü Ziyaret Etti

Kütahya Müftülüğü Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail PALAKOĞLU Müftülüğümüzü Ziyaret Etti
Bu haber 13 Şubat 2017 - 23:11 'de eklendi ve 275 kez görüntülendi.

Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail PALAKOĞLU Müftülüğümüzü Ziyaret Etti

10.02.2017 Cuma günü (bugün) Diyanet İşleri Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü İsmail PALAKOĞLU, Yatırım Emlak ve Teknik Hizmetler Daire Başkanı Dursun DUYAR ve beraberindeki heyet İl Müftümüz Hüseyin HAZIRLAR’ ı makamında ziyaret etti.

Kütahya’da inşaatı devam eden; Eğitim Merkezi, Cami ve Kur’an Kursu inşaatları ile proje aşamasında olan ve yakında yapımına başlanacak yeni Müftülük Sitesi projesi hakkında bilgi alan genel müdür İsmail PALAKOĞLU daha sonra heyet ile birlikte inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Diyanet İşleri Başkanlığı Evliya Çelebi Eğitim Merkezi’ ni ziyaret eden heyet daha sonra Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi GÖREN’ i makamında ziyaret ederek, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından finanse edilen ve kısa süre önce yapımı tamamlanarak ibadete açılan Dumlupınar Üniversitesi Vakıf Camiinde birlikte namaz kıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA