Müftülük Haberler

Mardin Müftülüğü İl Müftüsü İsmail Çiçek Kur’an Kurslarını Ziyaret Etti

Mardin Müftülüğü İl Müftüsü İsmail Çiçek Kur’an Kurslarını Ziyaret Etti
Bu haber 01 Şubat 2017 - 1:09 'de eklendi ve 458 kez görüntülendi.

İl Müftüsü İsmail Çiçek Kur’an Kurslarını Ziyaret Etti

İl Müftüsü İsmail Çiçek, Artuklu ilçesinde yapımı tamamlanmak üzere olan üç yatılı Kur’an Kursunu, ilçe müftüsü Mustafa Ali Işık ile birlikte ziyaret etti. 220 ve 110 kişilik erkek Kur’an Kursu ile 108 kişilik yatılı Kız Kur’an Kursu olarak faaliyet verecek. Her biri üçer kişilik odalara sahip olan kurslarda her odada lavabo ve banyo da bulunmaktadır.

Mardin’de Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı üç medreseden biri olan ve Hacı İsmail Kaya camisinin avlusunda yer alan Hacı İsmail Kaya Kur’an Kursu Hocaları ve öğrencilerini ziyaret etti. Müftü Çiçek “Cami ve Kur’an Kurslarımızın bânilerine gönülden dua ediyoruz. Rabbim mallarını bereketlendirsin, ahirette kendilerine en güzelini ikram etsin” diye dua etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA