Müftülük Haberler

Mersin Müftülüğü İlimiz Müftüsü Dursun Ali COŞKUN Hafızlık İcazet Merasimine Katıldı

Mersin Müftülüğü İlimiz Müftüsü Dursun Ali COŞKUN Hafızlık İcazet Merasimine Katıldı
Bu haber 27 Ocak 2017 - 13:41 'de eklendi ve 458 kez görüntülendi.

İlimiz Müftüsü Dursun Ali COŞKUN Hafızlık İcazet Merasimine Katıldı

 

İlimiz Müftüsü Dursun Ali COŞKUN Hafızlık İcazet Merasimine Katıldı

İlimiz Mezitli İlçe Müftülüğü Merkez Yatılı Hafızlık Erkek Kuran Kursunda yetişen hafızların Geleneksel Hafızlık İcazet Töreni ve Kuran ziyafeti programı yapıldı.

İlimiz Müftüsü Dursun Ali COŞKUN’un Kısa bir Konuşmasıyla başlayan, Ankara Koca tepe Cami Baş imam Hatibi ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Türkiye 1. si Kurra Hafız Adem KEMANECİ’nin Kur’an tilaveti ile devam eden, Mezitli İlçe Müftüsü Süleyman ŞAHİN’in ev sahipliğinde 26.01.2017 Perşembe günü Mezitli Ulu camiinde yapılan program, İlimiz Müftüsü Dursun Ali COŞKUN’un yanı sıra, Mezitli İlçe Kaymakamı Emin Sait KARAHALİLOĞLU ve Metropol İlçe Müftülerimiz ile vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla manevi bir havada gerçekleşti.

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA