Müftülük Haberler

Müftülükten Araç satış ilanı

Müftülükten Araç satış ilanı
Bu haber 05 Ocak 2017 - 22:04 'de eklendi

İHALE İLANI

13 Aralık 2016

Türkiye Diyanet Vakfı Antalya Şubesinin hizmetlerinde kullanılan 07 ADV 13 plakalı araç ihale yoluyla satışa çıkartılmıştır.

İhale şartları ve şartname aşağıya çıkartılmıştır.

İlgililerin bilgi için İl Müftülüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

ARACIN ÖZELLİKLERİ

ARACIN CİNSİ: Otomobil (Faal)
MARKA [MODEL/ YILI• Renault/Megane Sedan /2003
MUAMMEN BEDELİ: 22.500TL.-
SATIŞ TARİHİ: 15.12.2016               Saat: 14:00

Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezimize ait yukarıda cinsi, modeli, markası yazılı aracı, Türkiye Diyanet Vakfı İhale Satın Alma Talimatına göre açık arttırma usulü ile ihaleye çıkartılmıştır.

İhale 15.12.2016 günü saat 14:00’de Antalya İl Müftülüğünde yapılacaktır.

İhale İle ilgili şartname ve satışa çıkarılan araç, İl Müftülüğünde (Güvenlik Mah.279. sokak no:19) mesai saatleri içerisinde izin alınarak görülebilir. İhaleye katılmak için;

Vatandaş olarak katılacak olanlar aşağıda sayılan belgeleri teklifleri kapsamında sunmaları gerekmektedir.

Onaylı Nüfus Cüzdanı örneği veya nüfus fotokopisi

İstekli adına vekâleten iştirak ediliyor ise, istekli adına noter tasdikli vekâletnameyi komisyona sunmaları gerekmektedir.

GENEL SARTLAR:

İstekli teklif vermiş olmakla; araç şartnamesinin bütün hükümlerini aynen kabul etmiş sayılır. Satış şekli peşin olup, ihaleyi alan satıcı aracın bedelini satış işlemi yapıldıktan sonra alacaktır. Araç alımı ihaleye teklif veren gerçek veya tüzel kişilerden yapılacaktır. İstekliler fiyat tekliflerinde nüfus cüzdanı, İkamet adresi ve telefon numarası beyan edecektir.

Vakfımız Kamu İhale Kanununa tabi değildir. Bu itibarla ihaleyi ve alımı yapıp yapmamakta ve ihale konusu aracı dilediğinde dileği şartlarda satın almakta serbesttir.

Bu şartnameden doğacak her türlü itilafların hal mercii ANTALYA mahkemeleri ve İcra Daireleridir.

İlan olunur.

Vakıf Şu e Başkam V.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA