Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü AİLE VE DİNİ REHBERLİK BÜROSUNDAN İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİNE DEĞERLER EĞİTİMİ

Muğla Müftülüğü AİLE VE DİNİ REHBERLİK BÜROSUNDAN İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİNE DEĞERLER EĞİTİMİ
Bu haber 16 Ocak 2017 - 21:24 'de eklendi ve 276 kez görüntülendi.

AİLE VE DİNİ REHBERLİK BÜROSUNDAN İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİNE DEĞERLER EĞİTİMİ

             Muğla İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından MEB’e bağlı Ortaokullara yönelik ‘’Değerler Eğitimi’’ kapsamında Muğla Anadolu İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine seminer verildi.

                Muğla İl Müftülüğü Konferans Salonunda, Muğla İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Vaizi Sevdegül Çekiç, seminerde Muğla Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 5/a-b; 6/a-b; 7-a ve 8-a sınıfı öğrencilerine açıklamalarda bulundu. Çekiç,  İyi insan kimdir sorusunu öğrencilerle karşılıklı olarak 7 özellikte sıraladı. Maddeler üzerinde örnekler vererek konuşmasını sürdüren Çekiç; ‘’Kul hakkına riayet eder, güvenilirdir, sabırlı ve tevekkül sahibidir, şükreder, herkesin iyiliğini ister, insanlarla paylaşır ve yardımlaşır, selamlaşır, tatlı dilli ve güler yüzlüdür…’’ ifadelerini kullandı.

                 İlgiyle takip edilen seminerin sonunda Öğretmen ve idarecilere; Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’nun tanıtım Broşürü, öğrencilere ise, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından Allah ve Peygamber sevgisine yönelik yayınlarından hediye edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA