Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü HAC VE UMRE ŞUBE MÜDÜRÜ LUTFİ AKHAN UMRECİLERE SEMİNER VERDİ

Muğla Müftülüğü HAC VE UMRE ŞUBE MÜDÜRÜ LUTFİ AKHAN UMRECİLERE SEMİNER VERDİ
Bu haber 19 Ocak 2017 - 19:42 'de eklendi ve 436 kez görüntülendi.

HAC VE UMRE ŞUBE MÜDÜRÜ LUTFİ AKHAN UMRECİLERE SEMİNER VERDİ

    Muğla’dan Umreye gidecek olan umrecilere Müftülük konferans salonunda Hac ve Umre Şube Müdürü Lutfi Akhan tarafından bilgilendirme semineri verildi.

    Muğla İl Müftülüğü Hac ve Umre Şube Müdürü Lutfi Akhan, seminerde umre ibadeti ve yapılışının yanı sıra beşeri münasebetler ve yolculuk kuralları hakkında bilgi verdi. Seyahat öncesi yapılacak olan hazırlıklardan da bahseden Akhan,  Umre’ye gidecek olan adayların yanlarında bulundurması gereken asli ihtiyaçları anlattı.                 

       Seminerde, Umre adaylarına ihramın giyilişi, tavafın yapılışı ve diğer ziyaret edilecek yerler uygulamalı olarak tarif edildi.

       Hac ve Umre Şube Müdürü Lutfi Akhan, ayrıca Muğla’nın çoğu İlçelerinden Umre’ ye gidecek yaklaşık 350 bay ve bayan adayların olduğunu ve Umre sezonu boyunca belirli bir takvim içerisinde seminerlerin devam edeceğini belirtti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA