Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ELİF NUR ALAN ÖĞRENCİLERE ‘DEĞERLER EĞİTİMİ’Nİ ANLATTI

Muğla Müftülüğü KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ELİF NUR ALAN ÖĞRENCİLERE ‘DEĞERLER EĞİTİMİ’Nİ ANLATTI
Bu haber 19 Ocak 2017 - 11:36 'de eklendi ve 454 kez görüntülendi.

KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ ELİF NUR ALAN ÖĞRENCİLERE ‘DEĞERLER EĞİTİMİ’Nİ ANLATTI

       Muğla İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından MEB’e bağlı Ortaokullara yönelik ‘’Değerler Eğitimi’’ kapsamında Muğla Toki Ortaokul öğrencilerine seminer verildi.

      Muğla İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosunda görevli Kur’an Kursu Öğreticisi Elif Nur Alan, Muğla/ Menteşe Toki Ortaokulu 5-6-7-8 sınıfı öğrencilerine, "İyi insan kimdir" sorusunu öğrencilerle karşılıklı olarak 7 özellikte sıraladı. Maddeler üzerinde örnekler veren Alan; ‘’Kul hakkına riayet eder, güvenilirdir, sabırlı ve tevekkül sahibidir, şükreder, herkesin iyiliğini ister, insanlarla paylaşır ve yardımlaşır, selamlaşır, tatlı dilli ve güler yüzlüdür…’’ ifadelerini kullandı.

       İlgiyle takip edilen seminerin sonunda Öğretmen ve idarecilere; Aile ve Dini Rehberlik Bürosu’nun tanıtım Broşürü, öğrencilere ise, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından Allah ve Peygamber sevgisine yönelik kitapları hediye edildi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA