Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü MÜFTÜ KOÇAK MUĞLA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI MEVLİDİNDE DUA OKUDUMuğla Müftülüğü MÜFTÜ KOÇAK MUĞLA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI MEVLİDİNDE DUA OKUDU
Bu haber 11 Şubat 2017 - 4:59 'de eklendi

MÜFTÜ KOÇAK MUĞLA İL JANDARMA KOMUTANLIĞI MEVLİDİNDE DUA OKUDU

    10 Aralık’ta İstanbul Beşiktaş’ta Beşiktaş maçı sonrası terör örgütü tarafından düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen Ankara’lı 29 yaşındaki Çetin Sarıkaya için Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından Muğla’nın Menteşe ilçesi Kurşunlu Camii meydanında öğle namazı sonrası mevlidi Şerif okutuldu.

      Mevlid sonrası Muğla İl Müftüsü Abdurrahman Koçak tarafından şehit Polis Çetin Sırakaya ve tüm şehitler için dua okundu. Ardından protokol ve vatandaşlar şehit polisin kardeşi Jandarma Uzman Çavuş Metin Sarıkaya’ya başsağlığı diledi. Şehit Polisin Muğla İl Jandarma Komutanlığı emrinde görev yapan kardeşi Jandarma Uzman Çavuş Metin Sarıkaya vatandaşlara lokma dağıttı.

      Mevlidi Şerif’e; Muğla Vali Vekili Kamil Köten, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan vekili Cumhur Çoban, Aksaz Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ali Çekiç, İl Garnizon ve Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Özfidan, Muğla Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Müfütüs Abdurrahman Koçak, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör vekili Prof. Dr. Bayram Akça, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, kamu kurum müdürleri, asker ve polisler, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA