Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü MUĞLA VALİSİ AMİR ÇİÇEK İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİMuğla Müftülüğü MUĞLA VALİSİ AMİR ÇİÇEK İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ
Bu haber 06 Şubat 2017 - 19:47 'de eklendi

MUĞLA VALİSİ AMİR ÇİÇEK İL MÜFTÜLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

         Muğla Valisi Amir Çiçek, İl Müftülüğüne ziyarette bulundu. Vali Çiçek, Müftülüğe gelişinde İl Müftüsü Abdurrahman Koçak ve İl Müftü Yardımcıları tarafından karşılandı.

         Muğla İl Müftüsü Abdurrahman Koçak’ın makamında gerçekleşen ziyarette Müftü Koçak, yürütülen hizmetler konusunda Vali Çiçek’e bilgi sundu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Muğla Müftüsü Koçak, Muğla Valisi Amir Çiçek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

         Vali Amir Çiçek, İl Müftüsü Abdurrahman Koçak ile bir süre sohbet ettikten sonra Müftülükten ayrıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA