Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü MUĞLA’DA WEB SİTESİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDIMuğla Müftülüğü MUĞLA’DA WEB SİTESİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI
Bu haber 11 Şubat 2017 - 4:59 'de eklendi

MUĞLA’DA WEB SİTESİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ YAPILDI

         Muğla Müftülüğü Konferans Salonunda Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yeniden yapılandırılan Web Sitesi Eğitim Seminerinin 2’ncisi yapıldı.

        Muğla Müftüsü Abdurrahman Koçak toplantı öncesi yaptığı açıklamada; sitelerimiz dışa açılan bir penceredir. Kimliğimizi yansıtmaktadır. Hepinizin bu konuya hassasiyetle eğilmenizi bekliyorum. Başarılar diliyorum. ‘’ dedi.

      Muğla Müftülüğü personelleri Abdullah Acar ve Yener Karadeniz tarafından İlçe Müftülüklerinden gelen 26 personele ‘’Web Sitesi Editörlüğü Eğitimi’’ verildi. Web Sitelerine giriş, Sitenin içerik yapısı ve Menüler, Yönetim paneli, Arıza ve Hata Takip Sistemleri ile haber metninin oluşturulması ve resimlerin uygulanması konularında bilgilendirilmelerde bulunuldu.

          Program yemek ikramının ardından sona erdi                                         

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA