Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü VHKİ ve Şöfor ilanıMuğla Müftülüğü VHKİ ve Şöfor ilanı
Bu haber 11 Şubat 2017 - 4:59 'de eklendi

VHKİ ve Şöfor ilanı

Sayı     : 80392651-903- 388                                                                                                              09/02/2017

Konu   : Münhal Kadro İlanı

MUĞLA İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN

 D U Y U R U

İlimiz ve İlçe Müftülüklerinde münhal bulunan aşağıda Sınıfı, Unvanı, Derecesi, Sayısı ve Yeri yazılı kadroya Sözlü ve Uygulama Sınavıyla naklen atama yapılacaktır.

Sınava katılmak isteyen adayların;

A – Genel Şartlar:

1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun Değişik 48/A maddesindeki şartları taşımaları ile birlikte, Diyanet İşleri Başkanlığının Sınav Yönetmeliği ile Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinde öngörülen şartlardan;

a- Halen Muğla İl ve İlçe Müftülüklerinde görev yapanların İl içi nakillerinde altı aylık hizmet sürelerini tamamlamış olmak,

b- İl dışında nakil talebinde bulunanların, görevli olduğu İl’ de iki yıllık hizmet sürelerini tamamlamış olmak,

c-  Adaylığı kalkmış olmak,

d-  Kendi istekleri üzerine unvan değişikliği ile başka göreve atananlar, atandıkları yerde bu unvanla iki yıl çalışmadıkça yerinden önceki unvan veya görev yerine atanma talebinde bulunamazlar.

  1. H.K.İ. kadrosuna başvuru yapmak isteyenlerin bir dilekçe ve bilgisayar sertifikası sureti ile; Şoför kadrosuna başvuru yapmak isteyenlerin bir dilekçe ve en az (B) sınıfı sürücü belgesi sureti ile  10.02.2017-24.02.2017 tarihleri arasında İl Müftülüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonraki başvurular ve postadaki vaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
  2. Sınav 01 Mart 2017 Çarşamba günü saat: 09:00 da Muğla İl Müftülüğünde yapılacaktır.
  3. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni münhal kadrosu için yapılacak uygulamalı sınavından 70 ve üzeri puan alanlar sözlü mülakata katılacaklardır.
  4. İl dışından başvuracak adaylar dilekçelerine hizmet cetveli ekleyeceklerdir.
  5. Adaylar yalnızca bir Müftülükteki münhal kadroya başvurabilecektir.

 B – Özel Şartlar:

            Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Olarak Atanabilmek İçin;

  • En az Lise ve dengi okul mezunu olmak,
  • Başkanlık teşkilatında en az iki yıl görev yapmış olmak,

3-  Milli Eğitim Bakanlığından onaylı bilgisayar işletmenlik sertifikasına sahip olmak

Şoför Olarak Atanabilmek İçin;

  • En az Lise ve Dengi okul mezunu olmak,
  • En az (B) sınıfı Ehliyete sahip olmak,
  • Başkanlık teşkilatında en az iki yıl görev yapmış olmak.

İlanen Duyurulur.                                                                                                         09/02/2017

(İMZA)

Abdurrahman KOCAK

İl Müftüsü

S NSINIFIUNVANISAYISIKAD DERYERİ
1G.İ.H.S.V.H.K.İ.15Muğla İl Müftülüğü
2G.İ.H.S.V.H.K.İ.15Kavaklıdere İlçe Müftülüğü
3G.İ.H.S.Şoför19Muğla İl Müftülüğü

 

 
Dosyalar


VHKİ ve Şöfor ilanı.doc

 

Yazdır
Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA