Müftülük Haberler

Muğla Müftülüğü YATAĞAN’DA 4-6 YAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİ VELİLERİNE SEMİNER VERİLDİ

Muğla Müftülüğü YATAĞAN’DA 4-6 YAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİ VELİLERİNE SEMİNER VERİLDİ
Bu haber 21 Ocak 2017 - 2:17 'de eklendi ve 468 kez görüntülendi.

YATAĞAN’DA 4-6 YAŞ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİ VELİLERİNE SEMİNER VERİLDİ

     Diyanet İşleri Başkanlığı Aile ve Dini Rehberlik Bürosu 2017 çalışma programı çerçevesinde Yatağan İlçesi Tek Mehmet Akif Ersoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrenci velilerine seminer verildi.

     Muğla İl Müftüsü Abdurrahman Koçak, Kur’an Kursu binasında öğrenci velilerine bir konuşma yaptı. Koçak konuşmasında; çocuk yetiştirmenin önemine değindi ve velilere müftülükten talepleri olup olmadığını sordu. Ardından Ocak ayının teması olan yardımlaşma ve paylaşma konusu Muğla İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Vaizi Sevdegül Çekiç tarafından anlatıldı. Çekiç,  İslam’da ailenin önemi, ebeveynler olarak çocuklara rol model olurken nelere dikkat etmeliyiz, dinde yardımlaşma ve paylaşmanın önemi ve bu konuda çocuklara neler kazandırabiliriz gibi konuları anlattı.

      Programın sonunda seminere katılanlara Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tanıtım broşürleri dağıtıldı.  

    

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA