Müftülük Haberler

Ordu Müftülüğü Huzurevi’nde Şehitleri Anma Programı

Ordu Müftülüğü Huzurevi’nde Şehitleri Anma Programı
Bu haber 19 Ocak 2017 - 11:28 'de eklendi ve 301 kez görüntülendi.

Huzurevi’nde Şehitleri Anma Programı

Ordu İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından Ahmet Cemal Maden Huzurevinde başta 15 Temmuz şehitleri olmak üzere bütün şehitlerimiz anısına bir program tertip edildi.

Programa Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Vaizi Burhan AL, İl Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı İdris SAĞLIK, Ahmet Cemal Maden Camii Müezzin-Kayyımı Halil ATMACA, Ulu Camii Müezzin-Kayyımları İbrahim ÇATIR ve Mustafa ÖZGEN katıldı. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program ilahilerle devam etti. Programda günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmayı İl Vaizi Burhan AL yaptı. Konuşmasında ‘’Birlik ve Beraberlik’’ üzerinde durdu. Program Din Hizmetleri Uzmanı İdris SAĞLIK’ın yaptığı dua ile son buldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA