Müftülük Haberler

Pendik Müftülüğü PENDİK İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜN FALİYETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORPendik Müftülüğü PENDİK İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜN FALİYETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR
Bu haber 17 Ocak 2017 - 18:27 'de eklendi

PENDİK İLÇE MÜFTÜLÜĞÜNÜN FALİYETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

 

2016-2017 Eğitim ve öğretim yılında müftülüğümüze bağlı Şeyhli Tuba Kız (Hafızlık) Kuran Kursunda, Pendik Belediye Başkanlığı ve İlçe Müftülüğünün ortaklaşa yürüttükleri Ebru ve Tezhip kursları ile her ay bir konu kapsamında uzman psikologların verdiği seminerler hız kesmeden verimli bir şekilde devam etmektedir. Bu etkinliklere hem öğrenciler hem de öğreticiler yoğun bir ilgi göstermektedirler. Kurs ve seminer veren öğreticiler bu ilgi ve alakadan oldukça memnundurlar.

Pendik İlçe Müftü Vekili Şube Müdürü Abdullah BARUĞ, kursları ve semineri yerinde inceleyerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi almış olup yürütülmekte olan bu etkinliklere öğrencilerin ilgisinden dolayı, hem kurs ve seminer veren öğreticilere hem de katılan Kuran Kursu öğrencilerine başarılar diledi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA