Müftülük Haberler

Pendik Müftülüğü ŞEYHLİ TUBA KIZ KURAN KURSUNDA YANGIN TATBİKATIPendik Müftülüğü ŞEYHLİ TUBA KIZ KURAN KURSUNDA YANGIN TATBİKATI
Bu haber 10 Şubat 2017 - 8:46 'de eklendi

ŞEYHLİ TUBA KIZ KURAN KURSUNDA YANGIN TATBİKATI

Müftülüğümüze bağlı Şeyhli Tuba Kız Kuran Kursunda Pendik İtfaiye Müdürlüğü tarafından seminer ve tatbikat yapıldı. Şeyhli Tuba Kız Kuran Kursunda gerçekleştirilen eğitim ve tatbikata Pendik Müftülüğü Din Hizmetleri Uzmanı Fatih KARAASLAN, müftülük personeli Yahya BİLİCİ, öğrenciler ve öğreticiler de katıldı.

İtfaiye Müdürlüğü Personeli, yangın çeşitleri, yangından önce alınması gereken önlemler ve yangın esnasında dikkat edilecek hususlarda katılımcılara seminer verdi. Daha sonra kurs bahçesinde bir yangına nasıl müdahale edileceği tatbikatlı bir şekilde anlatıldı. 

Başarılı geçen yangın tatbikat kurs ve öğrencilere çok faydalı oldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA