Müftülük Haberler

Rize Müftülüğü Gençlik Merkeziyle Ortak Proje İstişare Toplantısı YapıldıRize Müftülüğü Gençlik Merkeziyle Ortak Proje İstişare Toplantısı Yapıldı
Bu haber 13 Ocak 2017 - 2:27 'de eklendi

Gençlik Merkeziyle Ortak Proje İstişare Toplantısı Yapıldı

Aile ve Dini Rehberlik Büromuz, Müftü Yardımcımız Naci Çakmakçı ve İl Vaizlerimizin katılımıyla bilgi alışverişinde bulunmak ve ortak projeler geliştirmek amacıyla Rize Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı ve Gençlik Lideri Oğuz Yılmaz ile bir toplantı gerçekleştirdi.

11 Ocak Çarşamba günü Müftülüğümüz Aile ve Dini Rehberlik Büromuzda yapılan toplantıda Gençlik Merkezi ve Müftülüğümüzün gençlere yönelik faaliyetleri aktarıldı.

Gençlik Merkezi Müdürü Yasin Çakmakçı tarafından Gençlik Merkezi bünyesinde kurulan çeşitli akademiler ve kulüp çalışmaları tanıtıldı. Gençlere yönelik ortak projelerin tasarlandığı toplantı, gençler için birlikte çalışmanın el birliği yapmanın çok verimli sonuçlar doğurması temennisiyle sona erdi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA