Müftülük Haberler

Sakarya Müftülüğü Sakarya Müftüsü İlyas Serenli'den SAÜ'ye Veda ZiyaretiSakarya Müftülüğü Sakarya Müftüsü İlyas Serenli'den SAÜ'ye Veda Ziyareti
Bu haber 09 Şubat 2017 - 2:30 'de eklendi

Sakarya Müftüsü İlyas Serenli'den SAÜ'ye Veda Ziyareti

Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’a veda ziyaretinde bulundu.

2012 yılından bu yana Sakarya İl Müftülüğü görevinde bulunan ve yaş haddinden emekli olacak olan İlyas Serenli, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı makamında ziyaret etti.

Sakarya’daki görevi boyunca Sakarya Üniversitesi ile pek çok alanda işbirliği içerisinde bulunduklarını belirten İl Müftüsü Serenli, “Sakarya Üniversitesi ile pek çok ortak projeye imza attık. Bu konuda bizleri her zaman destekleyen Sakarya Üniversitesi’ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Elmas, Serenli’ye bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Sakarya Üniversitesi olarak her türlü projeye destek verdiklerini söyledi.

Ziyaretin ardından Rektör Elmas, İl Müftüsü Serenli’ye hediye takdim etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA