Müftülük Haberler

Şanlıurfa Müftülüğü Osmaniye İl Müftülüğünde Devir Teslim TöreniŞanlıurfa Müftülüğü Osmaniye İl Müftülüğünde Devir Teslim Töreni
Bu haber 27 Ocak 2017 - 18:33 'de eklendi

Osmaniye İl Müftülüğünde Devir Teslim Töreni

      İl Müftüsü İhsan Açık, Osmaniye İl Müftülüğüne atanan Ali Rıza TAHİROĞLU için düzenlenen devir teslim törenine Katıldı.

      Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) toplantı salonunda düzenlenen törene Osmaniye Valisi Kerem AL, Belediye Başkan Vekili Bünyamin KILIÇKIRAN, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat TÜRK, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin DÜZ, İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN, İl Müftüsü İhsan AÇIK, Adana İl Müftüsü Hasan ÇINAR, Gaziantep İl Müftüsü Ahmet ÇELİK, , Hatay İl Müftüsü Hamdi KAVİLLİOĞLU, Kahramanmaraş İl Müftüsü Celal SÜRGEÇ, Kilis İl Müftüsü Mahmut KARATEPE, Niğde İl Müftüsü Alaaddin GÜRPINAR, kamu kurum ve kuruluşları müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

      Törende Müftü Vekili Abdülhamit ÖVEÇ, yeni Müftü Ali Rıza TAHİROĞLU’ na hayırlı ve bereketli hizmetler yapması temennisi ile cübbe ve sarığını giydirdi.

      Tören, Adana İl Müftüsü Hasan ÇINAR’ ın yaptığı dua ile sona erdi

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA