Müftülük Haberler

Şanlıurfa Müftülüğü Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’ ne Alınan Yeni Araçlar Törenle Hizmete GirdiŞanlıurfa Müftülüğü Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’ ne Alınan Yeni Araçlar Törenle Hizmete Girdi
Bu haber 07 Şubat 2017 - 9:47 'de eklendi

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’ ne Alınan Yeni Araçlar Törenle Hizmete Girdi

      İl Müftüsü İhsan AÇIK, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne gönderilen 60 aracın hizmete alınması törenine katıldı.

      İl Müftüsü İhsan AÇIK tarafından yaptırılan duanın ardından kurban kesilmesiyle araçlar hizmete girdi.

      Törene Vali TUNA’ nın yanı sıra, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan KUŞ, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat ÇİFTÇİ, İl Emniyet Müdürü Veysal TİPİOĞLU, İl Müftüsü İhsan AÇIK, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi DEMİRKOL, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ, kurum amirleri ve emniyet personelleri katıldı.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA