Müftülük Haberler

Şanlıurfa Müftülüğü Şehidimiz için Mevlid Programı Düzenlendi

Şanlıurfa Müftülüğü Şehidimiz için Mevlid Programı Düzenlendi
Bu haber 13 Şubat 2017 - 19:34 'de eklendi ve 361 kez görüntülendi.

Şehidimiz için Mevlid Programı Düzenlendi

      İl Müftüsü İhsan AÇIK, Hakkari’ nin Yüksekova ilçesinde geçen yıl şehit olan Şanlıurfalı özel harekat polis memuru Abdulkadir OĞUZ’ un şehadetinin birinci yılında Şehidin Ailesi tarafından 10.02.2017 Cuma günü Dergah Camii’ de düzenlenen mevlit programına katıldı.

      Şehidin ailesi tarafından Dergah Camii’ de düzenlenen mevlit programına İl Emniyet Müdürü Veysel TİPİOĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan KUŞ, İl Müftüsü İhsan AÇIK, Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem DOBUR, Şanlıurfa Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet YAVUZ, şehit polis OĞUZ’ un meslektaşları, akrabaları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

      Okutulan mevlidin ardından İl Müftüsü İhsan AÇIK kısa bir konuşma yaptı. Müftü AÇIK yaptığı konuşmada; “Rabbim Şehit Abdulkadir OĞUZ’ un ailesine sabırlar versin. Geçmişten bu güne kadar memleketimizin birliği, dirliği, halkımızın huzur ve güvenliği için mücadele etmiş, canını feda eden tüm şehitlerimize Allah’ tan rahmet diliyoruz.” Dedi. Daha sonra Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem DOBUR şehit Abdulkadir OĞUZ için dua yaptı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA