Müftülük Haberler

Şanlıurfa Müftülüğü “Tefecilik ve Taziye Kültüründeki Yanlışlıklar” Konulu Program

Şanlıurfa Müftülüğü “Tefecilik ve Taziye Kültüründeki Yanlışlıklar” Konulu Program
Bu haber 31 Ocak 2017 - 10:13 'de eklendi

“Tefecilik ve Taziye Kültüründeki Yanlışlıklar” Konulu Program

      İl Müftüsü İhsan AÇIK, Kanal Urfa TV’ de yayınlanan “Dost Meclisi”  isimli canlı yayın programına katıldı.

      Şanlıurfa’ nın kangrenleşmiş sorunlarından olan “Tefecilik ve Taziye Kültüründeki Yanlışlıklar” konusuna, Aşiret Liderleri ve Kanaat Önderlerinin katılımıyla çözüm arandı.

      Kanal Urfa TV’ de yayınlanan Dost Meclisi programını hazırlayan ve sunan Eğitimci Ömer AĞ’ ın konuklarından biri de İl Müftüsü İhsan AÇIK’ tı. Aşiret reisleri ile emekli vaiz Ahmet SARRAOĞLU’ nun katıldığı program, yapılan konuşmalarla büyük beğeni topladı.

      Programda İl Müftüsü AÇIK, sorunlar ile ilgili dini yönden farkındalık oluşturarak, çözüm önerilerinde bulundu. Müftü AÇIK, Urfa’ mızın kültürüne yanlış olarak yerleşmiş olan bu tür konuların ortadan kaldırılması yönünde elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA