Müftülük Haberler

Siirt Müftülüğü UMRE SEMİNERİ YAPILDISiirt Müftülüğü UMRE SEMİNERİ YAPILDI
Bu haber 09 Şubat 2017 - 5:11 'de eklendi

UMRE SEMİNERİ YAPILDI

Diyanet İşleri Başkanlığı Organizasyonu ile Umre’ye gideceklere seminer verildi.

Halid Bin Velid Camiinde yapılan Seminere Siirt İl Müftüsü Faruk Arvas, Hac ve Umre Şube Müdürü  Mehmet Ali Çelebi, Kafile Başkanı Vail Aydın ve din görevlileri katıldı.

Seminer Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Seminerde konuşan Siirt İl Müftüsü Faruk Arvas,”Mekke ve Medine’de yapılan ibadetlere vurgu yaparak, uyulması gerekenleri hatırlatarak, Ülkemize ve milletimize dua edilmesini isteyerek, dua ile konuşmasını tamamladı.

Seminerde Hac ve Umre şube müdürü Mehmet Ali Çelebi bir konuşma yaparak, kutsal mekanları bölüm halinde tanıttı. Seminer yolculuk ile ilgili hatırlatmalar ile tamamlandı. 

 

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA