Müftülük Haberler

Sinop Müftülüğü İl Milli Eğitim Müdürü Türkkan’dan İl Müftüsü Çelik'e Ziyaret

Sinop Müftülüğü İl Milli Eğitim Müdürü Türkkan’dan İl Müftüsü Çelik'e Ziyaret
Bu haber 13 Şubat 2017 - 23:12 'de eklendi ve 243 kez görüntülendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Türkkan’dan İl Müftüsü Çelik'e Ziyaret

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan,İl müftülüğü görevine yeni atanan İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e yeni görevinin kendisine ve Sinop’umuza hayırlı olması temennisinde bulunduktan sonra, “ Sinop’ta görev yapan kamu kurum ve kuruluşları ile iş birliği içerisinde çalışarak, ilimizin eğitim seviyesini daha fazla yükseltebilmek için sizlerin de desteğini bekliyoruz.”dedi.

İl Müftüsü Ali Hayri Çelik ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; İlimizin eğitim seviyesini yükseltilmesi hususunda elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor, şahsınızda personelinize sağlık sıhhat ve afiyetler diliyoruz” dedi.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Aslan ,İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Demir ve Hıfzullah Koca’da hazır bulundular.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA