Müftülük Haberler

Sinop Müftülüğü İl Müdürleri ve STK’lardan İl Müftüsü Çelik’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sinop Müftülüğü İl Müdürleri ve STK’lardan İl Müftüsü Çelik’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Bu haber 21 Ocak 2017 - 9:05 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

İl Müdürleri ve STK’lardan İl Müftüsü Çelik’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sinop İl müftülüğü görevine atana İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e Sivil Toplum Kurumlarından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek  “Birlik ve beraberlik içerisinde Sinop’umuza en güzel hizmetleri yapmaya gayret edeceğiz.Cenab-ı Hak Hepimizin yâr ve yardımcımızolsun”dedi.

Ziyarette Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürü Melih Keleş, Kültür ve Turizm İl Müdürü İrfan Göz, Aile ve Sosyal politikalar İl Müdür Yardımcısı Harun Köksalan, SİMDER Başkanı Osman Aksu, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Hakkı Bafralı, İHH Sinop Temsilcisi Cemalettin Koca, Memur-Sen Sinop İl Temsilcisi Hasan Tüyüboz, Birlik vakfı İl Temsilcisi Mutlu Budak,Cihannüma İl Temsilcisi İbrahim Açıkgöz, Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ramazan Çelik  ziyarette hazır bulundular.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA