Müftülük Haberler

Sinop Müftülüğü İl Müftüsü Çelik, Gazi Ergüner’i Ziyaret EttiSinop Müftülüğü İl Müftüsü Çelik, Gazi Ergüner’i Ziyaret Etti
Bu haber 24 Ocak 2017 - 17:17 'de eklendi

İl Müftüsü Çelik, Gazi Ergüner’i Ziyaret Etti

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik Gazi Eren Ergüner’i evinde ziyaret etti.

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, Erfelek İlçe Müftüsü Mikail Özkan ile birlikte,29 Ekim’de Hakkari Çukurca’da Jandarma Karakoluna yapılan hain saldırı sonucunda yaralanan ve GATA’da tedavisinin ardından hava değişikliği sebebiyle Erfelek’teki baba evine getirilen Gazi Eren Ergüner’i ziyaret etti.

Ziyarette Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik “Millet olarak şehitlerimize ve gazilerimize minnet borçluyuz. Onların hakkını ödeyemeyiz. Bugün memleketimizde minarelerden ezan okunuyorsa, al bayrağımız semalarda dalgalanıyorsa bu şehit ve gazilerimiz sayesindedir. Onun için biz sizlere çok şey borçluyuz. Gazimiz Eren Ergüner başta olmak üzere bütün gazilerimize  acil şifalar ihsan buyurmasını Cenab-ı hak’tan niyaz ediyorum.”dedi.

Gazi Eren Ergüner İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e ve Erfelek İlçe Müftüsü Mikail Özkan’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA