Müftülük Haberler

Sinop Müftülüğü Türk Kızılayı’ndan İl Müftüsü Çelik’e ZiyaretSinop Müftülüğü Türk Kızılayı’ndan İl Müftüsü Çelik’e Ziyaret
Bu haber 12 Şubat 2017 - 7:47 'de eklendi

Türk Kızılayı’ndan İl Müftüsü Çelik’e Ziyaret

Türk Kızılayı Sinop Şubesi Yönetim Kurulu İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e hayılı olsun ziyaretinde bulundu.

 Ziyarette Türk Kızılayı Sinop Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Korucuoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e yeni görevinin kendisine ve  Sinop’umaza hayırlı olması temennisinde bulundular.

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Kızılay ile  hayır  kulvarında beraber hizmet ettiklerini belirten İl Müftüsü Çelik, Kızılay muhtaçların maddi ve fiziki ihtiyaçlarını karşılamak için, Din Görevlilerimiz de insanların manevi ihtiyaçlarını karşılamak için mücadele ettiklerini ifade etti.

Türk Kızılayı Sinop Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Korucuoğlu’nun İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e Türk Kızılayı amblemli fincan takımı hediye etti.

Akabinde çekinilen toplu fotoğrafın ardından başarı dilekleri ile ziyaret son buldu.

Müftülük alım haberleri münhal ilanlar ve tüm müftülük haberlerimiz 81 ilin tüm duyurularını sitemizde bulabilirsiniz.Haberden cıkmadan önce diğer haberlere bakmayı unutmayınız. ilginizi cekecek ve yararlı olacak onlarca haberi bulabilirsiniz Ayrıca anlık duyuruları kacırmamak için sayfa ve gurubumuza buyurun--> Sadece diyanet haber facebook sayfası na katılın(Türkiyenin en güncel muftuluk haberleri) Diyanet gurubu için buyurun tek sen yoksun.


POPÜLER FOTO GALERİLER

SON DAKİKA HABERLERİ

İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA